Styrelsen

KontaktRFSL

Du kan nå hela den förtroendevalda styrelsen på styrelsen@uppsala.rfsl.se

Vi som är förtroendevalda på RFSL Uppsala året 2017 är:

Bild saknas Ordförande
Warren Kunce
warren@uppsala.rfsl.se, även uppsala@rfsl.se
072-2455958
Bild saknas Kassör
Adrian Kunce
adrian@uppsala.rfsl.se, även ekonomi@uppsala.rfsl.se
073-1545631
Bild saknas Sekreterare
Promethea Echenique
promethea@uppsala.rfsl.se 
Bild saknas Ledamot
Sinchan Biswas
sinchan@uppsala.rfsl.se
Bild saknas Ledamot
Brittney López
brittney@uppsala.rfsl.se

Sidan kommer uppdateras då den nya styrelsen får profilbilder.