Styrelsen

KontaktRFSL

Du kan nå hela den förtroendevalda styrelsen på styrelsen@uppsala.rfsl.se

Vi som är förtroendevalda på RFSL Uppsala året 2017 är:

Ordförande
Saga Karlsson
saga@uppsala.rfsl.se, även uppsala@rfsl.se
Kassör
Adrian Kunce
adrian@uppsala.rfsl.se, även ekonomi@uppsala.rfsl.se
073-1545631
Sekreterare
Anna Baral
anna@uppsala.rfsl.se
Ledamot
Sinchan Biswas
sinchan@uppsala.rfsl.se
Bild saknas Ledamot
Nina Hendrikssen
nina@uppsala.rfsl.se

Sidan kommer uppdateras då den nya styrelsen får profilbilder.